Jen ták

Recenzace

2. února 2013 v 18:16 | Niky
No. Celkové sklamání. Sestřičky opět skvélá role, ale postřádalo to velkolepost. Řeč je o Silent hill 2jce. Větší filmový zážitek mi přinesl Sex ve městě 2, na který jsem koukala po sléze. Moje hodnocení je tedy asi jen 4/10. Není tam tak úžasný děj.
*Spoiler* Je ale pravda, že když se piramiďák (pokračující role z 1, nejpopulárnější) postavil na stranu hrdinky, do které se převtělila Alessa (vlastně Heather a Alessa jsou jedna a tatáž osoba) v boji s hlavní záporačkou, byla jsem nadšená =) *konec spoileru*
Kdyby udělali pavoučici jako kostým, bylo by to o hodně lepší. Takhle tam působý moc počítačově.

Pavoučice
Piramiďák

Nejsem ANTI-TWILIGHT ale...

2. února 2013 v 17:52 | Niky
Koupit si knížku jen z důvodu zničení mi přijde naprosto šílené. Neříkám však, že jsou ty obrázky špatné =D
Kompletní zničení v celém článku.

New moon ;)

1. února 2013 v 16:03 | Niky

And...

Zaostřeno na přírodu

20. ledna 2013 v 19:45 | Niky
Tento článek jsem vlastně ani psát nechtěla. Na Primu Zoom se těším (určitě jste o novém kanálu [=D] slyšeli) už jen pro jejich nádherné logo (dnes je logo den =D To bych si mohla taky nějaký to logo navrhnout, že?).

No není to naprosto boží =O.
Tady je ještě jednou i s logem, které se nám bude zobrazovat v televizy
Tady je stručný popis =D
Zástupci skupiny FTV Prima na tiskové konferenci přiblížili svůj další tematický kanál. Vedle programu COOL pro muže (aha, takže už vím své pohlaví =D) , Love pro ženy, začne v únoru vysílat dokumentární Prima ZOOM. Půjde o premiérový blok dokumentárních pořadů ve večerním vysílacím čase, který bude rotovat v průběhu celého dne.

I v případě tohoto programu jsou cílovou skupinou hlavně muži starší 35 let. Prima ZOOM by měla být prvním a jediným výhradně dokumentárním programem dostupným přes terestrickou platformu DVB-T. Kanál bude vysílat přes multiplex 3. Pokud tedy máte na svém set-top-boxu televizi Prima love, určitě budete moci sledovat i Zoom. Vedle toho bude nový program dostupný i v rámci satelitní služby Skylink a přirozeně i v nabídkách většiny kabelových společností.

Stěžejním pilířem celodenního programu bude večerní blok od 20. do 23. hodiny. V rámci tohoto bloku uvidí diváci minimálně tři premiérové dokumenty denně. Ty budou v programu rotovat i následující den. Každý den bude mít jinou tematiku od pondělních katastrof, přes historická témata v úterý, dokumenty o přírodě ve středu, válečné dokumenty ve čtvrtek, podmořské v pátek, sobotní zvířátka a nedělní vesmír. Většinu dokumentů nabídne Prima i v rámci internetového vysílání.

Vedle televizního vysílání spouští Prima i online magazín na doméně Prima-zoom.cz.

No, taakže už se na to těším =D V cč je prohlášení Primy k novému programu = Jen komu tohle nestačilo =D

Universal Pictures 100th anniversary

20. ledna 2013 v 18:55 | Niky

No není to krásné? Mě se jejich výroční logo moc líbí. Tady máte menší film o založení :
A tady je logo v průběhu času =)

Must have

19. ledna 2013 v 15:23 | Niky

If you think it too

19. ledna 2013 v 14:59 | Niky
Pokud si to myslíte, dejte si to na blog ;)
No není to úžasná Bejska =D

Bleskovka

19. ledna 2013 v 14:09 | Niky
No, už dlouhou jsme zas nic nepřidala, tak aspoň krátkou bleskovku :
1. Těšíte se na Hunger games - Catching fire?
2. Jakou barvu myši u notebooku (počítače) máte?
3. Poznáte, co je tohle za hru?
Dá se to hrát na fcb
4. Napište mi jeden singl od skupiny All time low
5. Chtěli by jste do Disneylandu? =D
6. Jméno
7. Co na diplom (a chytří už vědí, že jméno, co napíšou bude uvedeno na diplomu =D )

Čeká vás něco vzrušujícího tento rok? Mě nic moc. Snad nebude nudný, jak se zatím jeví =).

Superkalifragilistikexpialidózní

12. ledna 2013 v 23:48 | Niky
Nevím jak jinak začít nový článek. Dnes je alespoň něco málo k napsání =). Tak (v twiligh duch) začněme. Nikdy jsem nebyla nějaká obdivovatelka této ságy. Nicméně tak před 3-6 měsíci jsem objevila Ameriku, když jsem se podívala na Stmívání. Vůbec to není špatné =). Tohle jsem nalezla v Esenci. Moc hezké. Název výrobku, co jsem si koupila (lesk,tmavě červený) je Renesmee. Herečka se mi ale ve filmu nelíbí. Je moc komerční =). (poslední film jsem neviděla).
Vím, kvalita fotky je hrozná a neříkám že design regálu je nějak převratný, stál ale za vyfocení =D Když už jsme u těch Cullenových, moc se mi líbí návrhy jejich domu do the sims 3.
Chcete stáhnout? Tak tady. Btw, nový design je na cestě =D

My mom is genius

9. ledna 2013 v 16:41 | Niky

Ona to zvládla. Nakoupila na českém Ebay a ono to přišlo. Teď už jen překecávat, a překecávat… No, na úvod vás vlastně zdravím =) Čau. Nevím, co mám psát. Náš intr ovládl Slendy. Nuda, trapárna, hloupost. Nevím, co mě vedlo k napsání článku. Blog nechci zrušit. To je nuda. Ani nevím, co mám dělat. Měla bych si změnit design. A dopsat alespoň jednu z povídek. Musím změnit design. Sice se mi celkem povedl… fuj, tady to smrdí =), ale vánoce jsou pryč, jak si můj mozek ráčil všimnout. To mi připomíná, že jsem nepozdravila Leden. Tak. Tedy
A jak to vidíte vy? Co bylo k vánocům? Stejně mi to nikdo z vás nenapíše, tak proč se zdržovat otázkou =). No, myslím, že těch zbytečných žvástů bylo dost. Happy new year to all. Když už jsem u novejch roků, tady je ukázka nádherného ohňostroje. Není sice novoroční, ale i tak je nádherný =) Schválně kdo pozná, odkud to je =DD
No není to nádherné =´) No, pro zatím to stačí. Takže zatím ahoj ;) Já nechci rok 2013. Co vy? Pro mě byl 2012 naprosto perfektní =) Tedy krom jedné věci (Ne, nejde o kluka =))a na té se pracuje. Výsledek tu určitě zveřejním =)
Jak jsme minulý rok cestovaly, v každé zemi jsem viděla Milku s oreo. Nekoupila jsem si ji tam a když jsem přijela, v ČR ji neměli. Před 2 týdny jsem ji našla =). Tohle je historicky 1. ochutnání =D
 
 

Reklama