Zhůru na mejdlo

15. února 2011 v 9:15 | Aweja |  Jen ták
j
Sedíte sami v koutě?... rada
ů


Akční program
Co je hlavní důvod k uspořádání párty? Přece zábava! Promysli proto předem hry, které tvé kámoše baví. a nemusí to být jenom "flaška!. Máte mezi sebou kouzelníka? Ať vykouzlí místo králíka třeba pečené kuře! Co takhle karaoke? Hlavní zásada: aby se každý bavil.

Pozvánka
Luxusní mejdan si zaslouží luxusní pozvánku! Vytvořit něco originálního v době počítáčů je brnkačka, tak si dej záležet. Zkus vytvořit elektronickou pozvánku, kterou jednoduše rozešleš e-mailem. Připadá ti to nudné? Tak zkus pozvánku napsat třeba na balonek či vejíř. Hlavně ji předej jenom lidem, s kterými ti je fajn nebo těm, které chceš líp poznat. A termín udej dostatečně v přestihu.

Stylové prostředí
Ozdoby dodají párty ten správný šmrnc. Experimentuj třeba se světlem, zkus svíčky, tlumené světlo, barevné žárovky. Dnes už bez problémů seženeš i různé barevné svítící předměty. Exkluzivní atmosféru vykouzlíš spojením perfektně zinscenovaných detailů: hudby, jídla, světla a prostředí. Jak na to? Slaď všechny detaily podle jednotného stylu. Hlavně se nedrž při zemi, klidně pusť fantazii na špacír! Pozor ale na jedno: nepřekombinovat, ať z toho všeho není kýč.

Originální myšlenka
Super párty potřebuje zajímavý nápad. Přemýšlej, koho pozveš a bymysli téma párty tak, aby se nikdo nenudil. Co třeba taková 80's party, wesrer party, casino party nebo retro party se sengo elvise či Beatles? Spoustu dalších typů najdeš na www.evite.com a vem jed na to, že tě někdo zdrbne, ale jedno je jisté: bude to legrace!

Správná muzika
Vyber přesně tu hudbu, která se hodí k tématu tvojí párty. Správná muzika a dobrý zvuk dotvoří celkovou atmosféru. Super je tématické přehrávání se serveru www.koule.cz

Cool notebook
Nejlepším kámošem pro pořádný rozjezd při hraní her, soutěžích a pouštění klipů vám bude krásný a skvěle vybavený notebook, doplněný případně projektorem. Uvidíš, že tyhle cool hračky dají tvé párty úplně jiný rozměr.

Útok na chuťové buňky
Obložené chlebíčky, brambůrky, něco na přípitek ..... TAk nějak by zřejmě zněl popis typické párty. Co takhle to letos zkusit nějak jinak, originálně? třeba sladit jídlo s tématem párty a zajímavě ho ozdobit. Pořádáš havajskou párty? Pak nesmí chybět lahodné koktejly! Nebo snad pirátskou ve stylu Jacka Sparrowa? Co třeba španělské miniptáčky?

Vychytaná kamera
Aby vše fungovalo naprosto dokonale, budou se ti hodit různé technické vychytávky. S videokamerou třeba natočíš spoustu "kravinek"  pokud použiješ kameru, která ukládá video na SD kartu, můžeš výsledek už druhý den hodit třeba na www. youtube.com

Párty model
Šeddým myškám odzvonilo! Nech se unést fantazii a "sestroj" si úžasný model. Pořád nemůžeš vymyslet to pravé? Mrkni na eBay, tady zaručeně objevíš kousky, ve kterých ostatním vyrazíš dech, a to za zlomek ceny než v obchodě. Oblečení rozhodně nepodceňuj a nenech jeho volbu na poslední chvíli.
m
 


Komentáře

1 Alisce Alisce | Web | 15. února 2011 v 9:40 | Reagovat

Už jsem ti ohodnotila tvůj blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.